Wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami

Już od 2011 r. radca prawny Marcin Majcherczyk współpracuje przy stałej obsłudze przedsiębiorstw we wszystkich aspektach ich działalności.

Dzięki wieloletniej praktyce, zarówno w charakterze prawnika wewnętrznego, jak i w ramach zewnętrznej kancelarii prawnej, posiadamy biznesowe nastawienie na rozwiązywanie problemów naszych klientów, z uwzględnieniem zarówno bezpieczeństwa prawnego, jak i wymagań rynku.

Zawsze staramy się, aby świadczona przez nas obsługa prawna była dopasowana do realiów branży naszych klientów, dobrych kontaktów z kontrahentami, tak aby prawnik był partnerem przy prowadzeniu działalności gospodarczej, gwarantującym bezpieczeństwo transakcji i funkcjonowania firmy.

Potrzebujesz prawnika dla Twojej firmy?

Zakres usług naszej kancelarii

Porady prawne dla przedsiębiorców w siedzibie firmy, mailowe i telefoniczne

Przygotowanie profesjonalnych umów i dokumentów prawnych (przygotowanie dokumentów takich jak: regulamin wewnętrzny, polityka prywatności, regulamin sklepu internetowego polityka ochrony danych osobowych, regulamin konkursu i loterii, dokument gwarancji, ład korporacyjny)

Udział w negocjacjach z kontrahentami

Sporządzanie opinii prawnych

Kompleksowa obsługa prawna, dyżury prawne w siedzibie przedsiębiorstwa

Wsparcie w przygotowaniu kontraktów i negocjacjach w języku angielskim

Audyt prawny

Rejestracja znaków towarowych

Pomoc prawna przy rozpatrywaniu reklamacji

Reprezentacja przed sądami oraz organami, w tym organami Administracji Skarbowej

Pomoc prawna przy zakładaniu działalności (rejestracja działalności, wybór najlepszej formy opodatkowania, rejestracja do ZUS i podatków)

Obsługa korporacyjna spółek – uchwały organów, obsługa prawna zgromadzenia wspólników i walnych zgromadzeń akcjonariuszy, obsługa prawna zarządu, obsługa prawna rady nadzorczej

Przygotowanie i zmiana umów spółek osobowych (spółka cywilna, spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa i komandytowo-akcyjna) i kapitałowych (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka akcyjna)

Rejestracja spółek, w tym rejestracja spółek przez internet (eKRS)

Potrzebujesz obsługi prawnej? Wypełnij poniższy formularz.


    Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.