O KANCELARII

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, a proponowane rozwiązania prawne nastawione są zawsze na problemy i specyfikę klienta. Zależy nam na dobrej i bieżącej komunikacji z klientami. Nasze usługi świadczymy również bezpośrednio u klienta.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa budowlanego, energetycznego, cywilnego oraz gospodarczego, a także z zakresu sądowego oraz przedsądowego dochodzenia należności. Zapewniamy również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw, głównie z branż budowlanej, finansowej i produkcyjnej. Kancelaria świadczy również na rzecz klientów usługi z zakresu obsługi rachunkowej i doradztwa podatkowego.

W ramach świadczonych usług Kancelaria prowadzi również szkolenia z zakresu stosowania prawa w zakresie specjalizacji, a także stosowania przepisów w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw, w szczególności z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, “prawa internetu” czy praw konsumentów.

Założycielem kancelarii jest radca prawny Marcin Majcherczyk, który posiada wieloletnie doświadczenia zawodowe w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych i specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym oraz prawie i postępowaniu cywilnym, a także prawie budowlanym i zagospodarowania przestrzennego, prawie administracyjnym oraz prawie podatkowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując od 2011 r. w renomowanych śląskich kancelariach, a także świadcząc obsługę prawną przedsiębiorców jako prawnik wewnętrzny.

W szczególności posiada wiedzę z zakresu prawa spółek, prawa umów gospodarczych, w tym międzynarodowych, a także prawa rynku kapitałowego, prawa budowlanego, a także prawa energetycznego i z zakresu windykacji wierzytelności. Aktualnie jest doktorantem na Katedrze Prawa Gospodarczego i handlowego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także jest autorem m.in. publikacji naukowej w tematyce umów opcji finansowych.

Prywatnie jest pasjonatem żeglarstwa i lubi gotować.

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.